«Хто зберігає здатність бачити прекрасне, той не старіє!»

Відгук з маршруту "Висока Чорногора". 

С.Дземброня – г.Вухатий камінь – г.Піп Іван (2028 м) – г. Дземброня  - г.Менчул (1998 м) – г.Бребенескул (2038 м) - озеро Бребенескул – г. Гутин Томнатик (2016 м) – г.Ребра (2001 м) – г.Шпиці – озеро Несамовите – г.Туркул – г.Данціж – г.Пожижевська – г.Брескул – г.Говерла (2061 м) – г.Петрос (2020 м) (записано по пам’яті).

Це не просто географічні назви, не просто пункти походу «Висока Чорногора». Це місця, де залишилась частинка мого серця; місця, де я напувалась колосальною енергією; місця, про які склалися незабутні враження; місця, де я випробувала себе! Цих 6 днів – це була подорож у «пекельну» казку. «Пекельну» тому, що весь час подорожі була неймовірна спека, ані краплинки дощу, ані хмаринки на небі, і лише інколи легенький вітерець і джерела по дорозі спасали ситуацію. Йти по високогір’ї, де найвища рослина по пояс, в таку погоду – справжнє випробування.

Невпевненість першого дня зникла одразу після першого ж спілкування з нашим провідником Олегом. Його професіоналізм, впевненість, доброзичливість, терпіння вселили віру у перемогу над собою і у подолання маршруту. З такою групою, як наша (вік від 5 до 57 років), було ой як нелегко :)! А далі були фантастичні краєвиди на сотню кілометрів навкруги, круті підйоми і спуски, зоряне небо (готель «Мільйон зірок»), смачнющі страви, купання в Несамовитому та гірській річці, дружня атмосфера в групі, підйом на Говерлу о 7.00 ранку (о такій порі на найвищій вершні України ми були самі, без навали туристів),  десятки кілометрів пройдених нами гірських стежок, багато-багато пісень біля ватри….

Вкотре переконуюсь, що у гори погані люди не ходять!  
Франц Кафка казав: «Хто зберігає здатність бачити прекрасне, той не старіє». Гори надають кожному таку можливість, гори надихають!
Чекаю наступного походу, здійснення ще однієї мрії!
З вдячністю, закохана в гори.