Емоцій і досі багато:)

Відгук з маршруту "Дністровське тріо".

Хотілося швиденько після сплаву поділитися емоціями та детальним відгуком про все все все, але щоденні турботи не дали змоги цього зробити. Емоцій і досі багато, але детально писати передумала.
Я вважаю так: залиште місце таємниці та не бійтесь несподіванок (тим більше, що вони будуть винятково приємними). Головне, про що треба знати перед сплавом, так це те, що він абсолютно безпечний, краса природи – неймовірна, голодними точно не будете, провідник Олександр про вас подбає належним чином.

Олександру велике спасибі за те, що дослухався до наших особливих побажань, респект за вільне володіння англійською та готовність відповісти на всі запитання. Усю дорогу вздовж каньйону перед очима миготять картинки з каналів National Geographic чи Discovery.

Єдине, про що жалкувала під час сплаву, так це про те, що так пізно відкрила для себе подібні місця. Сподіваюся зробити прогулянки по Дністру щорічною сімейною традицією.

Переглянувши декілька відгуків, помітила, що всі радять спочатку познайомитися зі своєю країною, а не їхати світ за очі за чужими принадами. Я скажу так: активно поїздивши по світу, можу сміло приєднатися до подібних порад. Якщо поїздка за кордон не виходить, завжди можна втекти на 3-4 дні від міського шуму до Матінки Природи. 
Усім приємних подорожей та вдалого відпочинку!