Всіх нас об'єднує одне - це любов до природи:)

Відгук з маршруту "Дністровське тріо".

Дуже хочеться поділитись своїми враженнями про цей мальовничий тур. Це мій перший тур в якому я вирішила прийняти участь з моєю подругою Іриною. І мабуть саме він показав мені незрівнянну красу природи: таємничість старовинних замків, могутність гір, дзвінкий шелест водоспаду. Це просто неймовірно красиво. А саме головне, це те що все там справжнє, ти справжній, люди які з тобою водночас всі різні, за професією, за віком але всіх об'єднує одне - це любов до природи.
Нас привітно зустріли в Івано-Франківську, Ірочка з синочком познайомили нас з частиною групи, Людочкою та Христиною, потім на автомобілі відвезли до початку сплаву, де ми познайомились з гідом Олександром та другою частиною нашої вже спільної команди це Кирило, Євгеній, Ярослав, Тарас.

Всі такі привітні, посміхаються, допомагають нам перенести речі до плоту так приємно. І поплили ми на катамарані до с. Раковець подивитись на старовинний замок, він і справді заворожує своєю чарівністю, такий великий, могутній, а якщо піднятись трошки вище на гору за замком, можна побачити красиву панораму на Раковець. Повернувшись сіли обідати, знайомитись. Пливемо на нічліг в с. Копачинці. Нас застав невеликий дощ, але до нього ми були готові, заздалегідь перед сплавом все накрили, себе в дощовики вдягнули і вуаля, настрій супер, та мабуть якби пішов би й сніг мене б він точно не злякав, бо тій атмосфері, тому настрою який виникає там не зашкодить люба погода. Дощ пішов сильніший зупинились, навіть встигли пофоткатись. Настрій спокійний, незмінний, посмішка не сходить з вуст.
Дощ пройшов пливем далі на нічліг. Приплили. Почали розкладати табір, хлопці допомагали дівчатам облаштовувати палатки, носили дрова, розпалювали вогнище, щоб приготувати вечерю, а як же смачно готує Олександр, я не їла в житті нічого смачнішого ніж суп-харчо на вогнищі м-м-м-м як кажуть “пальчики оближеш”. Як же класно сидіти вечерком біля вогню пити гарячий чай і говорити, а можна і просто мовчати, робиш все що бажає твоя душа.
Ранок... такий тихий, спокійний, красивий туман стоїть над водою, свіжий запах повітря. Розпалюємо вогонь, заварюємо смачну каву, і готуємо смачну вівсяну кашу з сухофруктами згущеним молоком як все це смачно.
Пливемо до Червоної гори, по дорозі вітаємось до всіх, розмовляємо, співаємо різноманітні пісні, а як же гарно співає наш гід, його можна слухати весь маршрут- як соловейко. Пропливаєм незабутні краєвиди Дністровського каньйону, так гарно на самій вершині Червоної гори, такі красиві панорами, балкончики на яких можна сфотографуватись, красота.
2й нічліг був на околиці села Литячі, там чудове місце в нас навіть столик був, розклали табір Олександр нас накормив смачним пловом, взагалі, так багато різноманітної їжі було, що ми навіть рибок кормили вранці. Останній вечір біля вогнища, ми всі разом як одна сім’я, кожен зі своєю історією, але такі рідні. Зробили факел, сфотографувались на згадку. Навкруги тиша, чутно як щебечуть пташки. А яке ж небо було, немов заслано скатертиною з візерунками, то зорі так освітлювали цю казкову ніч.
Останній день... наче ще цілий день, а вранці вже сумно, бо не хочеться звідси їхати знову в повсякденне русло життя. Але не сумуємо ще ж цілий день, пропливаємо розвалини старого мосту, знову ці яскраві пейзажі, пливеш і любуєшся. Пливемо до села Устечка, щоб поїхати в Червоноград.

В Червонограді дуже гарний водоспад Джуринський, вода в ньому холодна, але той водоспад так манить до себе що встояти неможливо і йдеш купатися в його водах, фотографуєшся і просто щасливий що поїхав в цю незабутню подорож. Поруч можна придбати різноманітні сувеніри як для себе на згадку так і для близьких людей. Сфотографувались на горі де видно Червоноградський замок, та костел Діви Марії. Я дуже щаслива, що ми разом з подругою Ірочкою вибрали саме цей тур. Спасибі велике за організацію гіду Саші та його дружині Ірочці вам просто доземний поклін. Я дуже рада що в моєму житті з’явились нові друзі. І впевнена тепер що ця подорож для мене є початком моїх майбутніх гірських походів, та сплавів.