Не рвіться в першу чергу до інших країн...

Відгук з маршруту "Кам'янисті верхи Горган".

В першу чергу хочу подякувати долі, що звела нас з цими неповторними горами і моєму другові, який підбив мене на таку пригоду і звичайно нашому гідові Олександрові, за смачні сніданки, за задушевні пісні, за насичений враженнями маршрут та й взагалі, за прекрасну компанію, позитивний настрій, цікаві історії, 
за чудову організацію всього періоду перебування в одній компанії!!!...

Взагалі то я диванний турист, але в якусь мить потягнуло мене на пригоди, про що я взагалі не пошкодувала. Як виявилося, від мене, як туриста, тільки й треба було, зібрати речі та злізти з отого дивану) Про все потурбувався Сашко та його компанія ( "про все" означає, від білетів на автобус до пункту призначення і назад, до смачних енергетичних перекусів на привалі аби додати сил!)

Звичайно гарна дихалка та накачені ноги стали б мені ой як в пригоді, але й тут, виявилось, не біда - таким як я просто частіше роблять привал і лишній раз сиди милуйся краєвидом, вдихай найчистіше, насичене хвоєю повітря та слухай щебет пташечок!

Моя всім величезна порада - скоріше злазьте з дивану, виходьте з інтернету, збирайте речі і на кілька днів все ж підіть в гори, бо це того варте!! Вже як один раз побував, то захворів на походи в гори на все життя! І ще одна порада - не рвіться в першу чергу до інших країн... В нашій країні ще стільки не звіданого і прекрасного, що аби все обійти і вивчити не вистачить і життя.. Наша країна варта того, аби хоч раз в рік побувати в її мальовничих куточках, познайомитися з культурою та традиціями її країв і Карпати, як ні один край, краще та колоритніше Вам про це розповість!)

До речі, Сашко чудово співає та знає, на моє враження, безліч таких пісень (коломийок), про які багато хто може й не чув!:) Ще одна причина злізти з дивану та в його компанії піти в похід, згадаєте мою рекомендацію, коли будете сидіти біля вечірнього вогнища, сьорбати його фірмовий чай з гілочками хвої, співати з ним задушевно-українських пісень і думати: " як же добре..."!

Всім бажаю таких же неймовірних вражень від Карпат, а Сашкові та його компанії процвітання та величезного успіху!!!