Один з найпрекрасніших куточків у Карпатах

Відгук з маршруту "Кам’янисті Вершини Горган".

Цей похід ми чекали з минулого року!!! Після торішнього походу з Сarpathians Оutdoors, ми не мали сумнівів, що влітку ми знову оберемо саме такий відпочинок і саме з цією організацією. Дуже приємно, що похід продумано до дрібничок, суперське відношення до кожного та цікаві розповіді, створюють незабутні враження…
за це велике спасибі найкращим організаторам - Саші та Ірі, а також Олежкові, який був нашим гідом цього року!

Цього разу, ми обрали маршрут «Кам’янисті Вершини Горган». Горгани - один з найпрекрасніших куточків у Карпатах. Вершини цих гір вкриті великими кам’яними розсипами, а долини покриті густими дрімучими лісами. Зарослі гірської сосни часто нагадують справжній бонсай, виростаючи на камінні та осипах.

В цьому році з нами пішли наші Куми =) У складі нашої групи було двоє діток, вони виявились молодчинами! Сподіваюсь, що зростаюче покоління буде саме таким: активним та життєлюбивим.

Хочеться ще багато сказати, та показати фото, але вони не передають усієї краси, та того заряду, який отримуєш від гір… Бажаю, щоб якомога більше людей побачили цю красу на власні очі, а допоможе в цьому Сarpathians Оutdoors, створить відпочинок комфортним та незабутнім! Дякуємо Вам!!! 

Ще трішки гарних фото =)