Похід на гору Грофа

Похід, який став найкращим та найяскравішим у моєму житті! Сходження відбулось на гору Грофа, яка зустріла нас дуже привітливо і дозволила піднятися на вершину)

Той спектр емоцій, який проживаєш під час сходження – є незабутнім та незамінним. Саме у горах ти маєш змогу відволіктися від повсякденного життя, нав’язливих думок та проблем, і просто поринути в обійми природи, пізнати велич гір та насолоджуватися кожним моментом свободи.

Зупинившись на ночівлю у туристичному будиночку, ми зустріли там багато цікавих та феноменально різносторонніх людей, яких об’єднує одна спільна риса – любов до гір. Тому, похід – це завжди чудова можливість дізнатися більше про світ та людей.

Неймовірно вдячна найкращому гіду Олександру! Саме завдяки йому наш похід став неймовірно цікавим, веселим, безпечним та легким! Олександр інформував про кожну деталь та особливість походу, і відповідав на усі наші запитання. Організація походу була на найвищому рівні! Також було забезпечено гарне та якісне харчування, що є досить важливим моментом під час походів) А усе спорядження, яким нас було забезпечено, було крутим та якісним)

Кожна мить цього походу матиме особливе місце у моїх спогадах і завжди зігріватиме душу!) Ще раз дуже дякую організаторам!!)