День релаксу на Дністрі

Весна 2022 була для всіх неймовірно складною, і щоб хоч трохи перемикнути мозок з таких вже "буденних жахіть війни", вирішили спробувати щось релаксуюче - сплав по Дністру.

Знайшов в інтернеті контакт KarpatyOutdoors, і зателефонувавши туди мені повідомили, що вони готові підібрати оптимальний варіант для нашої компанії, бо у нас був доволі специфічний запит - сплав без ночівлі, з зупинкою на обід на березі, само собою зрозуміло - видовищний, і не складний (бо для нас це було вперше).

Результат перевершив всі наші очікування. Нас забрали з Франківська в доволі комфортабельному міні-бусі, завезли на локацію старту. Там Олександр зібрав наш човен-пліт і провів інструктаж, а далі була казка. Нам повезло з погодою і ми спокійно та не квапливо милувалися красотами Дністровського каньйону. Робили дві зупинки, одну проміжну фото-паузу, і зупинку на обід біля міні водоспаду - кращих місць і не придумаєш. Олександр подбав за все - і навіть якщо ми щось забули, то в нього все спорядження було з розрахунком на нас непутьових=) Наприклад, ми навіть не думали що варто брати з собою дрова, і що це можу бути проблема - тому ще раз неймовірно красно дякую Олександрові за те, що він настільки добре знає свою справу, та є мега клієнтоорієнтованим.

Все що ми бачили та відчули за час сплаву, я не зможу описати словами, тому скажу так: - на той день ми забули про війну, і були щасливими.
Потім я ще взнав, що Олександр частину прибутку перераховує на ЗСУ, хоча про це не каже, бо вважає, що це не є чимось таким, що треба афішувати, а просто робити, і це є ще одним фактором на користь KarpatyOutdoors серед інших компаній. Мені це дуже сподобалося, і було приємно розуміти, що навіть своїм відпочинком ми зробили 3 корисні справи:

1 - перезагрузили себе на позитивний лад
2 - допомогли малому бізнесу в складний період
3 - частина грошей пішла на ЗСУ.

Величезне дякую KarpatyOutdoors, та особисто Олександру за все!
Бажаю успіху вашій компанії та швидкої Перемоги Україні.