Беріть з собою гарний настрій...

«Одного дня не вистачить, щоб на повну відчути велич та красу Дністровського каньйону, проте цього достатньо аби назавжди закохатися у одне з 7 природних чудес України» - це речення на сайті  Karpaty Outdoors і визначило наші плани на вихідні)). Серед розмаїття туристичних компаній і організаторів такого роду відпочинку, в Інтернеті, одразу зупинили свій вибір на цій компанії. Забіжу на перед, і одразу скажу, що ми не те що жодного разу не пошкодували про свій вибір, а й переконались, що вони найкращі в своїй справі! Комунікація, організація і індивідуальний підхід - це основні тези в їхній роботі.

Нашого маршруту не було в графіку на заплановані нами дати. Але нам організували саме те, що ми хотіли!!! За що ми безмежно дякуємо нашим організаторам! Дуже хочеться ще пару слів приділити Саші - нашому гіду і просто чудовій людині! Завдяки йому ми незабутньо провели день, дізнались багато цікавої інформації та на завжди в пам’яті закарбували враження про один з найкращих та найемоційніших днів!

Отож, якщо ви вирішили відпочити в наймальовничіших місцях України, то не вагаючись обирайте Karpaty Outdoors, беріть з собою гарний настрій, а про решту подбає Саша та його команда!