Я обов`язково повернусь у гори!

Відгук з маршруту "Полонини Свидовця".

З великим задоволенням прийняв участь у пішому поході у Карпатах з 11 по 16 серпня 2013 року по маршруту «Полонини Свидовця» (Бистриця-Свидовець-Драгобрат-Івано-Франківськ). Бадьорість, позитивний настрій, гумор, які були присутні протягом нашого мандрування плюс дивовижні картини гір та місцевості, доброзичливість місцевого населення та наших братів-сестер мандрівників, прозора вода гірських джерел, свіже повітря наповнило мене незабутніми почуттями, які виникають при зустрічі з прекрасним непередбачуваним.

Погода радувала своїми примхами: сонце, мряка, дощ – всі ці явища були вчасними та зовсім не зіпсували бадьорий дух нашої команди. Велике спасибі Олександру, який не тільки вказував шлях, але й розповів багато цікавого про цей красивий край – Карпати. Я обов`язково повернусь у гори, можливо у різні пори року, ще більше вивчу цю дивовижну місцевість, активно проведу час та сподіваюсь, що знайду багато прихильників гірських мандрів. 

З великою вдячністю та побажанням успіхів, здоров`я Олександру, Ірині, маленькому Оресту та всім учасникам походу. До нових зустрічей друзі! Нових висот у нашому житті!